Ideja

Hidroponiskās sistēmas MVP uzlabošana

Ideja
Pārstāvētā iestāde
Izveidots
20.10.2023
Izpildes termiņš
Invalid Date
Hidroponiskās sistēmas MVP uzlabošana
Hidroponiskās sistēmas MVP uzlabošana

Komanda Hydrosprout

Pieci dalībnieki no Valmieras Valsts ģimnāzijas

Biznesa ideja: Hidroponiskās sistēmas MVP uzlabošana

Darba vadītāja: Indra Rode

Mērķis: Hidroponikas sistēmas izveide, kas balstās uz augu audzēšanu, izmantojot tikai ūdeni un barības vielu maisījumu. "Vēlamies izstrādāt prototipu, kas balstās uz augu audzēšanu sistēmā, kurā cirkulē tikai ūdens, tādējādi likvidējot jebkādu nepieciešamību pēc zemkopības zemes”.


Projekta rezultātā ir būtiski pilnveidots 1. ciklā sākotnēji izstrādātais prototips, veicot būtiskus uzlabojumus gan produktā, gan saistītajos procesos, kā mārketings, zīmols un biznesa stratēģija.

Izstrādājot produktu mums nācās pieskarties daudz un dažādām jomām kā, sistēmplašu dizaina veidošanai un izstrādei, ūdens plūsmas mērīšana, apgaismes sistēmu izstrāde, gaismas spektru mērīšana, metālapstrāde un hidroizolēšana, kā arī dizaindomāšana. Gala rezultātā mēs esam nonākuši un izstrādājuši produktu ar regulējamu ūdens līmeni, regulējamām gaismām, automātisku minerālvielu padevi un automātisku ūdens cirkulāciju.


Komandas atziņa:

Sistēmu esam uzlabojuši līdz tādai stadijai, ka to gandrīz ir iespējams ieviest tirgū un pārdot. Esam arī izpētījuši kādus aksesuārus un papildinošus produktus būtu efektīvi pārdot un tie klientiem noderētu. Kā arī tikām apstiprināti attīstības programmā ZĪLE, ar kuras palīdzību mums izdosies paplašināt savu piedāvājuma klāstu, jo izveidosim cita dizaina sistēmu. Šobrīd Hydrosprout ir kā mazkapitāla SIA, kas nozīmē, ka esam gatavi uzsākt savu biznesu – izgatavot un pārdot hidraponikas sistēmas un tās aksesuārus.